prezenty online   dodaj do ulubionych
reklama w serwisie
faq
regulamin
kontakt
Regulamin


1. Rejestracja w systemie

1.1 Założenie konta przez osoby indywidualne, prawne i nieposiadające osobowości prawnej, (zwane dalej Użytkownikiem) w Serwisie www.prezentyonline.pl jest bezpłatne.
1.2. Aby założyć bezpłatne konto należy zgodnie ze wskazówkami wypełnić formularz rejestracyjny.
1.3. Korzystanie z serwisu możliwe jest jedynie w przypadku akceptacji niniejszego Regulaminu oraz Polityki Prywatności (patrz punkt 4 regulaminu). Użytkownicy Serwisu, którzy nie akceptują niniejszego Regulaminu lub Polityki Prywatności z jakiegokolwiek powodu, nie mogą korzystać z Serwisu ani żądać jakichkolwiek świadczeń ze strony www.prezentyonline.pl.
1.4. Zakładając konto użytkownik akceptuje wszystkie punkty tego regulaminu.
1.5. Podając swoje dane identyfikacyjne użytkownik potwierdza ich autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym.
1.6. Administrator Serwisu zastrzega sobie prawo odmowy założenia konta lub jego usunięcia bez podania przyczyny.


2. Dostęp do serwisu

2.1. Pełny dostęp do serwisu www.prezentyonline.pl jest całkowicie bezpłatny.
2.2. www.prezentyonline.pl nie biorą odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie serwisu a co za tym idzie nie dają gwarancji ciągłego dostępu do powyższej strony internetowej.
2.3. Administrator www.prezentyonline.pl w szczególnych przypadkach zastrzega sobie prawo do czasowego wyłączenia serwisu bez powiadomienia o tym użytkowników.


3. Obowiązki i prawa użytkownika

3.1. Użytkownik serwisu nie ma prawa udostępniać płatnie lub bezpłatnie swojego konta osobom trzecim. W przypadku wykrycia takiego naruszenia regulaminu konto zostanie natychmiast zablokowane, do czasu wyjaśnienia sytuacji.
3.2. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania, dotyczące działania serwisu prosimy składać poprzez zakładkę "Kontakt", znajdującej się na stronie głównej Serwisu.
3.3. Informacje o naruszeniu niniejszego regulaminu przez użytkownika naszego Serwisu prosimy kierować do nas poprzez zakładkę "Kontakt".
3.4. Konta osób postępujących niezgodnie z niniejszym regulaminem mogą zostać usunięte wraz z całą ich zawartością, bez możliwości ponownego ich uruchomienia. Użytkownikowi w tym przypadku nie przysługuje żadne prawo roszczeniowe w stosunku do Serwisu www.prezetyonline.pl
3.5. Użytkownikami serwisu www.prezentyonline.pl mogą być osoby indywidualne, prawne i nie posiadające osobowości prawnej, które zaakceptowały Regulamin.
3.6. W przypadku podania przez Użytkownika błędnego adresu e-mail konto w Serwisie zostanie usunięte z całą zawartością. W przypadku tym Użytkownikowi nie przysługuje żadne prawo roszczeniowe w stosunku do Serwisu www.prezentyonline.pl

4. Ochrona prywatności

4.1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności serwisu są poufne i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".
4.2. Dane użytkowników będą wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych związanych z działaniem Serwisu oraz serwisów i firm współpracujących.
4.3. W przypadku chęci usunięcia konta z bazy danych serwisu www.prezentyonlie.pl należy skontaktować się z administratorem serwisu przy pomocy zakładki "Kontakt".


5. Prawo autorskie

Zawarte w serwisie www.prezentyonline.pl materiały są chronione prawem autorskim. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie materiałów w dowolnej postaci, bez naszej pisemnej zgody, jest zabronione.


6. Postanowienia końcowe

6.1. www.prezentyonline.pl dostarcza serwis w takim stanie jak jest, bez żadnych gwarancji i zobowiązań. W związku z tym Użytkownicy korzystają z niego na własną odpowiedzialność i zgadzają się nie wnosić z tego tytułu żadnych roszczeń.
6.2. www.prezentyonline.pl zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w każdym czasie - bez wcześniejszego poinformowania o tym Użytkowników.
6.3. Niniejszy Regulamin przestanie obowiązywać w momencie opublikowania przez Serwis nowego Regulaminu.
6.4. Aktualny Regulamin zawsze jest dostępny w Serwisie www.prezentyonline.pl w zakładce "Regulamin".tu wpisz kod
Wpisz poniżej otrzymany kod dostępu

demo
Jeżeli chcesz szybko zobaczyć jak działa
usługa kliknij - tutaj
jak to działa?
Przy pomocy serwisu prezentyonline.pl w prosty i intuicyjny sposób utworzysz swoją listę prezentów z okazji np. imienin, urodzin czy też ślubu. Od dzisiaj niechciane prezenty to już przeszłość !

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze kliknij w poniższy klawisz.

© prezentyonline.pl (2007)

prezent prezenty na ślub urodziny imieniny chrzest 18 urodziny walentynki pod choinkę mikołajki pierwszą komunię rocznicę ślubu lista prezentów